מרכז אורים - ייעוץ והכוונה במציאת בית אבות

מרכז אורים יעזרו לכם בצורה הטובה ביותר לעבור את הרגעים הקשים האלו

"אורים" הוא המרכז לפתרונות מסגרות טיפול לאוכלוסיית הגיל השלישי. עם למעלה מ- 27 שנות ניסיון בתחום, "אורים" הוא המרכז המוביל בארץ בהתאמת בתי אבות ודיור מוגן.

"אורים" הוקם על מנת לתת סיוע והכוונה לקשיש ומשפחתו בשעה בה הם זקוקים לפתרון מתאים ומקצועי.

מרכז "אורים" פועל מזה למעלה מ-27 שנה והוא אחד מהמרכזים הראשונים שהוקמו בארץ לסיוע לקשיש ומשפחתו. 
"אורים" פיתח את תחום הייעוץ וההכוונה במציאת פתרונות דיור המותאמים לצרכיו האישיים של הקשיש במחירים שפויים ובפרק זמן קצר. 

מרכז "אורים" הוא היחיד אשר מאמין שתהליך התאמת פתרון הדיור לקשיש חייב להתבצע על ידי צוות מומחים בתחום. התהליך נעשה תוך שימת דגש ואיפיון מקצועי של צוות העובדות סוציאליות, להן הבנה מעמיקה בתחום.

הצוות המוביל ב"אורים" כולל עובדות סוציאליות בכירות בעלות ידע נרחב בתחומים שונים, בהם: גרנטולוגיה (זיקנה), טיפול במשפחות ובקשישים, סיעוד, ביטוחים רפואיים/סיעודיים, ניהול פנאי בגיל השלישי ועוד.


"אורים" היא החברה הגדולה ביותר בתחום, אשר מספקת שירותים לגופים רבים. בין לקוחותינו נמנים ארגוני ועד הגמלאים של בנקים, חברות ביטוח, חברות היי-טק ועוד.

במרכז "אורים" אנו מתחייבים להציג ללקוחותינו רק מקומות שנבדקו ועברו מיון קפדני ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מציעים פתרונות דיור מגוונים המתאימים לכל צורך סיעודי או מאפיינים אחרים של לקוחותינו. 

שירותי הייעוץ, ההכוונה והליווי ניתנים במקביל בשפות עברית, רוסית, ואנגלית. 

השירות ניתן ביחס אישי, תוך שמירה על אמינות ועל דיסקרטיות מלאה.

הייעוץ, ההכוונה והליווי ניתנים ללא תשלום, 24 שעות ביממה, בכל רחבי הארץ. 

צוות "אורים" 

 

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים

יתרונות בשירות אורים

 • חסכון בזמן וכסף

  מרכז אורים ביצעה יותר מ 40,000 השמות במשך יותר מ 25 שנה, אנו יכולים להבטיח לכם רווחה נפשית במציאת פתרון הולם לבני משפחתכם.
  קרא עוד >
 • ייעוץ וליווי אישי

  כבר בשיחה הראשונה ניתן להבין אילו בתים מומלצים עבורכם וכמה כסף תחסכו, היכן נכון יותר להיות בהתאם למצבו של למטופל , ההיכרות והניסיון
  יהפכו את התהליך לקל הרבה יותר, השירות ניתן ללא עלות!
  קרא עוד >
 • עזרה במיצוי זכויות למימון בית אבות

  חשוב מאוד לדעת ולהכיר את זכויותיו של כל מטופל, המידע חוסך זמן, טרחה והרבה כסף. נכון לבצע תהליך כזה עם בעלי ניסיון להבטיח את כל מה שמגיע למטופל ולבני משפחתו 

  קרא עוד >

טיפים לבחירה חכמה של בתי אבות במרכז

קרא עוד >

חשוב לדעת

בית אבות סיעודי ממש כמו בבית
בית אבות סיעודי ממש כמו בבית
מגיע גיל מסוים שבו אנו זקוקים לסיוע, על מנת לבצע את התפקודים היומיומיים השוטפים שלנו. כמעט כל משפחה צריכה להתמודד עם הרגע הזה בו אחד מבני המשפחה זקוק לסיוע, ומשפחות רבות מוצאות כי בית אבות סיעודי יכול להוות פתרון טוב למצב.
קרא עוד >
להתחזק עם צוות רפואי מוביל - בתי אבות לתשושי נפש
להתחזק עם צוות רפואי מוביל - בתי אבות לתשושי נפש
תחום בתי האבות הפך בשנים האחרונות לתחום מבוקש ורווי עד אפס מקום (כמעט). העלייה החדה בבתי האבות שצצים כפטריות אחר הגשם, נעוצה בעובדה כי הסטריאוטיפ כלפי בית אבות השתנה באופן קיצוני.
קרא עוד >

מאמרים נוספים בתחום בתי אבות

בתי אבות סיעודיים - דאגה וטיפול מסור
בתי אבות סיעודיים - דאגה וטיפול מסור
אנשים שזוכים להגיע לזקנה נתקלים בקשיים ובבעיות בריאותיות וגופניות, בדיוק כפי שכלי רכב, בית או כל חפץ שמתיישן אינו פועל כשורה וזקוק לתחזוקה וטיפול. בתי אבות סיעודיים נותנים מענה לקשישים אשר מעוניינים לחיות חיי נוחות ובאיכות גבוהה.
קרא עוד >
חיפוש בתי אבות במרכז
חיפוש בתי אבות במרכז
חיפוש בתי אבות במרכז, בצפון או בדרום, הוא שלב שכמעט כל משפחה עוברת, מטבע הדברים. הפתרון של העסקת עובד זר כמטפל סיעודי אמנם הפך לפופולארי בשנים האחרונות, אך הוא אינו מתאים לכולם, לא מבחינת הצרכים ולא מבחנת התקציב. יועצי מרכז "אורים", המרכז המוביל בישראל לייעוץ לקשישים
קרא עוד >

חיפוש בתי אבות במרכז- האור בפתח המנהרה

קרא עוד >