חיפוש בתי אבות במרכז- האור בפתח המנהרה

מתי שהוא מגיע הרגע בו אתם כותבים בגוגל "בתי אבות במרכז" ומקבלים עשרות אפשרויות לבחירה. חיפוש בתי אבות במרכז, בצפון או בדרום הוא שלב שרבים מבנים ובנות להורים מזדקנים- עוברים. אם זכיתם לראות את הוריכם מגיעים לגיל שיבה, השלב הזה לרוב- הוא חלק בלתי נפרד ממנה.

אל תשליכני לעת חיפוש – עזרה במציאת בתי אבות במרכז 
חיפוש בתי אבות במרכז לכאורה הוא מצב פשוט. פשוט בהרבה ממי שמחפש בתי אבות בדרום או בצפון כי ההיצע במרכז גדול הרבה יותר. גדול יותר אבל מסובך לא פחות. הקושי להחליט על בית אבות מתאים הולך וגדל. 

רגע לפני שאתם שוקלים, מתבלבלים או (בשקט בשקט) מקללים, אנחנו רוצים שתדעו – אתם לא חייבים להתייסר לבד עם החיפושים ועם קבלת ההחלטות. אנחנו במרכז "אורים", המרכז המוביל בישראל לייעוץ לקשישים ומציאת פתרונות דיור לגיל הזהב, מסייעים לקשישים ולבני משפחתם בחיפוש אחרי בתי אבות במרכז שיתאימו לצרכים שלכם ושל הוריכם והרבה מעבר לזה. המשיכו לקרוא ותראו איך אורים יכולה להאיר לכם את המנהרה כבר בפתחה.   

שירותי ייעוץ לקשיש- חינם אך שווה זהב
בשנים האחרונות האופציה להעסקת עובד זר כמטפל סיעודי הולכת וגדלה.
הבעיה היא שהיא לא מתאימה לכל המשפחות מכמה סיבות עיקריות :

1. בעיות תקשורת. רוב העובדים הזרים אינם דוברי עברית והתקשורת אתם בעייתית. 
2. הדירה לא מותאמת להורה המתבגר מבחינת גודל, מדרגות ונגישות. 
3. מרחק פיזי - ההורה גר בפריפריה והילדים מתגוררים במרכז

אם עברתם את שלב ההתלבטות או שאתם עדיין מתלבטים ורוצים לבדוק גם את האפשרות  של מעבר לבית אבות שירותי הייעוץ המקצועיים שלנו יסייעו לכם:
-למפות את הצרכים של הקשיש 
-להגדיר את המסגרת הרצויה ביותר עבורו.
-לקבל תמונה מלאה של כל האפשרויות הרלבנטיות. 

המעבר מעצמאות לתלות פיזית אינו פשוט וההתמודדות הנפשית במצבים אלה אינה קלה, לא להוריכם ולא לכם ולבני משפחותיכם. לכן חשוב לנו להדגיש- העובדים הסוציאליים של אורים אינם מבצעים עבודה טכנית בלבד. התהליך מסייע בגישור בין רצונו של הקשיש לרצונם של בני משפחתו, שלעיתים קרובות עשויים להתנגש, ומסבירים לכם ולהוריכם על כל הזכויות שיש להם, גם מבחינה כלכלית, ומסייעים להם למצות את הזכויות הללו מול הרשויות השונות.

בתי אבות במרכז מבוקשים יותר
גם בתחום בתי האבות, כמו בכל תחום אחר, ישנם בתי אבות מבוקשים פחות ומבוקשים יותר. וככלל: בתי אבות במרכז מבוקשים יותר בעיקר בשל ריבוי האוכלוסייה הגרה במרכז הארץ ולאו דווקא בשל רמתם הגבוהה. לבתי אבות אלו בדרך כלל קשה להיכנס ורשימת ההמתנה אליהם –ארוכה. הדרך הטובה ביותר למצוא בית אבות העונה בצורה אופטימאלית על צרכי המשפחה שלכם, היא לקחת ייעוץ מקצועי. ייעוץ מקצועי של חברה עם ניסיון רב ומוניטין בתחום המבטיח את שיפור איכות חייו של הקשיש בצורה ניכרת, סיוע בתהליכים הבירוקרטיים השונים וליווי לכל אורך התהליך מתחילתו ועד סופו, לשביעות רצונכם המלאה.

צלצלו עוד היום: 03-7207447

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים