בית אבות בראשון לציון ? גם להורים שלי

למחפשים בית אבות בראשון לציון עבור הוריהם, או בני משפחה אחרים שבגרו והגיעו לגיל הזהב, ההיצע עשוי לבלבל ולא תמיד ברור מהם הפרמטרים החשובים בבחירה. ואולי בכלל מטפלת בבית? או מגורים עם אחד מבני המשפחה?
 
כאשר ההורים מתבגרים ומתחילים לאבד את עצמאותם הדבר מצער ומקשה על כל בני המשפחה. לא פשוט לראות אדם אהוב אשר טיפל כל חייו בבני משפחתו, מתקשה ונזקק לטיפול בעצמו. במידה וניתן לשלב את ההורה במגורים משותפים עם בני המשפחה, ולהבטיח בכך תמיכה פיזית ונפשית עבורו ברמה היומיומית, הרי שמדובר באפשרות שבהחלט תעזור.
 
יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ככל שיעבור הזמן צרכיו של ההורה הקשיש מתרבים, הזמן בו הוא יכול לשהות לבדו מתקצר עד נעלם כליל, ומצוקותיו הרפואיות מתגברות. במקרים כאלה כדאי לתת מענה מקצועי יותר שיספק לצד החברה והתמיכה, גם פיקוח רפואי צמוד יותר ומקום אשר תנאיו יותאמו ברמה הפיזית לקשיש. לתושבים הרבים בראשון לציון קיימים מספר אפשרויות לטיפול בהורה המתבגר.
 
בית אבות בראשון לציון יש יותר מאחד אולם חשוב לבחור בקפידה ולאפשר להורה אשר הגיע לגיל הזהב התבגרות בכבוד וברווחה.  

אחוזת נווה חוף, כשמה כן היא, משקיפה אל חוף הים ואל הטיילת של העיר. האחוזה בנויה ומעוצבת בעיצוב כפרי ומציעה מגורים טובלים במרחב ירוק בלב העיר.  
המקום מציע יחידות דיור בגדלים שונים ברמה גבוהה, ופעילות חברתית ענפה, הכוללת חוגים, בילויים, קבוצת תיאטרון, ספריה, סופרמרקט ועוד. המטרה באחוזה היא בסופו של דבר קיום חיים מלאים תוך מתן כל השירותים לגיל הזהב בהישג יד. זאת כמובן לצד שירותים סוציאליים ורפואיים ברמה גבוהה לכל שלבי גיל הזהב. 
 
בית אבות בראשון לציון, אשר אף הוא ראוי לציון הוא בית האבות הבולגרי, שהוקם על ידי עמותת בית אבות ופועל ללא מטרת רווח. מדובר בבית חם לגיל הזהב, החל ממבוגרים אשר מתפקדים באופן עצמאי ועד לתשושים וקשישים במצב סיעודי. הבית מציע לפני הכול שירותים רפואיים ברמה גבוהה: מכון פיזיותרפיה, שירותי תזונה ודיאטה, שירותי רוקחות, שירות סוציאלי ועוד. נוספים לכך גם שירותי תרבות, חוגים, ספריה, פינת חי ופעילויות פנאי לרווחת התושבים ולהנאתם.

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים