בית אבות ברמת גן- המלצות

בהגיעם של בני המשפחה לגיל הזהב מתחילה ההתלבטות המובנת, אשר מטרתה למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבור ההורה המתבגר, תוך התחשבות בצרכיו המיוחדים, וזאת לצד המשך הקשר החם ומבלי לנתקו מהסביבה המוכרת.  בית אבות ברמת גן בהנחת 15% מאורים כאן תמצאו התייחסות לדילמות המוכרות, לצד בחינה של האפשרויות המוצעות בעיר.

הדילמה בנוגע להוצאת הורה מבוגר מביתו, מתחילה לרוב עם פטירתו של אחד ההורים, או לחילופין הגיעו למצב סיעודי המחייב טיפול רפואי והשגחה מתמדת, מה שמותיר את ההורה השני, שעדיין מתפקד באופן עצמאי, לבדו במערכה.
 
גם כאשר מדובר בבוגר מתפקד, סימני הגיל כבר ניכרים והמוגבלויות מתחילות לחלוש על תחומים שונים בחייו. רבים מאמינים כי המקום הטוב ביותר עבור אדם הוא ביתו, אך אדם קשיש המתקשה בפעולות פיזיות מסוימות ונאלץ לבלות שעות ארוכות ולעתים ימים שלמים לבדו, עשוי לשקוע בדיכאון או להעצים את הקשיים שמביאה עמה הזקנה בלאו הכי.
 
בית אבות ברמת גן , כאשר שם חי ההורה המתבגר מלכתחילה, ישמור על סביבת המגורים המוכרת לו, השירותים אותם הוא מכיר ויקל על בני המשפחה להוסיף ולבקרו לעתים קרובות.
 
"גן בעיר" הוא בית אבות יוקרתי ברמת גן בו מחלקה סיעודית בתוך בית דיור מוגן בסגנון בוטיק, הנמצא ממש בלב העיר ומאפשר גישה מלאה לרחובות הראשיים, למסחר, לשירותים רפואיים ולתרבות הפנאי בעיר. גן בעיר מורכב מיחידות בגדלים שונים, המותאמות לדיור ולאירוח ומאובזרות ברמה גבוהה. המקום מקיים פעילויות רבות, חברתיות ולימודיות, מציע חוגים רבים בניהם חוגים המחזקים את הגוף כגון: התעמלות בונת עצם, יוגה ועוד. זאת כמובן לצד שירותים רפואיים צמודים לדיירים על פי הצורך.

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים