בית אבות בתל אביב לגיל הזהב

בית אבות בתל אביב הוא בית אבות המותאם לקשיש בצורה האופטימאלית בהתאם לגילו, למצב בריאותו, לתקציב העומד ברשותו ועוד. אם גם אתם נזקקים לאתר בית אבות בסביבת מגוריו של יקיריכם, הגעתם למקום הנכון.
 
כאן, תוכלו לקבל הכוונה וסיוע באיתור בית האבות שיהווה ממחר בית עבור הקשיש.  אין ספק כי להבדיל משנים קודמות בהן הורה שנשלח לבית אבות "הופקר" על ידי ילדיו, הרי שכיום בית אבות הוא בית מבוקש עבור מרבית הקשישים שמגיעים לגיל הזהב הן משום שהיתרונות המסופקים לקשיש הם רבים והן בשל הפאר המאפיין כיום את בתי האבות והצוות המקצועי והמסור  המשרת בו.

גיל הזהב מאופיין בקריטריונים זהים אצל מרבית הקשישים, בין אם זה פרידה מחברים ובני זוג שעברו לעולם הבא ובין אם זה שעות שעמום רבות הפוקדות את שגרת יומם ואף בעיות בריאותיות איתן עליהם להתמודד.
בית האבות מהווה פלטפורמה אידיאלית להתמודד עם מכלול הבעיות תחת קורת גג אחת, משום שבבית האבות קיימות פעילויות רבות המפיגות את השעמום, חברה מגוונת המשתייכת לאותו חתך אוכלוסיה, צוות רפואי המעניק טיפול מקצועי ומסור ועוד. מהיום אין סיבה להשאיר את הקשיש לבד בביתו, משום שבתי האבות באזור המרכז מספקים לו בית חם, עוטף ומגן.

לא מתנתקים מהסביבה הטבעית
אחת ההתמודדויות הקשות יותר אותן חווה הקשיש בבואו לעבור אל בית אבות, היא הניתוק אותו הוא יוצר מסביבתו הטבעית, מקופת החולים אליה הוא רגיל ללכת כל בוקר, מהסופרמרקט המקומי, מהמיטה החמה שמשרתת אותו שנים רבות ומהמרחק מילדיו ונכדיו. מהיום אין צורך לנתק את הקשיש מסביבתו הטבעית משום שריבויי בתי האבות מאפשרים לכל אדם לבחור בבית אבות בקרבת מקום המגורים הטבעי של הקשיש כך שהוא יוכל להמשיך לנהל את שגרת חייו באותו האופן אך בהבדל אחד קטן שהופך לגדול, הלא הוא הטיפול המסור בבית האבות.

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים