בית אבות הרצליה - "שבעת הכוכבים"

בית אבות בהרצליה כי יותר יוקרתי מזה אתם לא תמצאו 
בית אבות הרצליה - שבעת הכוכבים
 
אחד מאותם רגעים שבהם אנו מרגישים אי נעימות ובעיקר מתוסכלים, הם הרגעים בהם אנו מבינים כי אין לנו עוד את הכוחות והזמן לטפל בהורינו. זה לא אומר שאתם ילדים פחות טובים או פחות אוהבים, פשוט לעיתים יש מציאות מורכבת שיש להכיר בה ויחד עם זאת להתמודד. קורה לעיתים, שאנו מפחדים מכך שלא נצליח תמיד לעמוד במשימות ובמטלות שמטילים עלינו ההורים, ומרגישים מתוסכלים ברגע שאנו נכשלים.
 
קורה לא אחת שאנו מפחדים להשאיר את הורינו לבד בבית, או שמא יהיו במצוקה ובדיוק נהיה מחוץ לעיר. בדיוק בשביל רגעים אלו, קיימים בתי אבות, אשר מספקים מסגרת רחבה וחמימה עבור ההורים ודואגים להם לכל הצרכים.
 
רבים מחפשים בית אבות מוצלח בעיר הרצליה, עיר שידועה  כעיר מפותחת, עשירה בתרבות ובאוכלוסייה איכותית וזאת כמובן לצד היתרון שהיא נמצאת במרכז קרוב אליכם. מלבד הקרבה הגאוגרפית לאזור המרכז וגם לאזור הצפון, הוריכם יכולים להנות מחברה איכותית ביותר ולהכיר אנשים חדשים איתם הם יוכלו להתיידד.

בית אבות "שבעת הכוכבים" בהרצליה
 
אתם יכולים להיות בטוחים וסמוכים, שעם כל הכבוד למשפחה, גם להורים שלכם מגיע חיים עשירים ומלאי עשייה לא פחות מכם. הוריכם יכולים להנות מבית אבות יוקרתי במיוחד אשר שוכן בהרצליה פיתוח ובו מגוון שירותים: בריכת שחייה, חדרי כושר, מסעדת שף יוקרתית, מכון יופי, מספרה ועוד מגוון רחב של שירותים בהם ההורים שלכם יוכלו להיעזר ובעיקר להנות מחיים מלאי עשייה ותרבות.
אחד היתרונות הבולטים ביותר שיקבלו ההורים שלכם בבית האבות "שבעת הכוכבים" בהרצליה, הוא השירות האדיב והמהיר, לא משנה מהי בקשתם. בנוסף, יוכלו ההורים לקחת חלק בחוגים השונים אשר מתקיימים בבית האבות.
באפשרותכם לעזור להורים ולהעניק להם חיים מלאי עשייה ומשמעות ואתם יכולים להיות בטוחים שהם יהיו בידיים טובות. בית אבות שבעת הכוכבים בהרצליה הוא חלום עבור כל הורה, תנו להם את הפינוק שמגיע להם ותעניקו להם חיים מלאי עוצמה ובעיקר המון כיף.
 
אצלנו תקבלו 15% הנחה ברישום לבית האבות,צלצלו אלינו: 03-720-7447.

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים