בית אבות סיעודי ממש כמו בבית

מגיע גיל מסוים שבו אנו זקוקים לסיוע, על מנת לבצע את התפקודים היומיומיים השוטפים שלנו. כמעט כל משפחה צריכה להתמודד עם הרגע הזה בו אחד מבני המשפחה זקוק לסיוע, ומשפחות רבות מוצאות כי בית אבות סיעודי יכול להוות פתרון טוב למצב.
 
הקשיש מקבל את מעטפת של שירותים,יחס ואהבה מצד המטפלים בבית אבות סיעודי מהמעלה הראשונה, דבר המאפשר יותר נוחות ועצמאות למי שמסוגל לה. גם למשפחה המצב נוח יותר במקרים רבים.
 
כשבוחרים בית אבות סיעודי חשוב להבין שלעומת סיעוד ביתי יש למקום את הכלים והשירותים לקשיש על מנת שיחיה בדרך הנוחה ביותר, לכן חשוב לקבל החלטה מושכלת בעניין, תוך הבנת כל הגורמים והאפשרויות העומדות בפני הקשיש, ובחינת האפשרות הטובה ביותר עבורו מתוך כך.מה כולל בית אבות סיעודי?

הטיפול סיעודי מתאים לכל קשיש הזקוק לסיוע בתפקוד היומיומי השוטף שלו. ישנם קשישים שאינם מסוגלים לעשות דבר בעצמם, וישנם כאלה שעצמאים באופן חלקי. מידת הטיפול היא פועל יוצא של רמת התפקוד של הקשיש. קשישים שאינם מסוגלים כלל לתפקד, זקוקים לטיפול צמוד 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
 
בבית האבות דואגים לניקיון תמידי בגוף וסביבה, כביסות, ניקיונות, ארוחות, ליווי הקשיש לסידורים מחוץ לבית, קניות, ביקורים במרפאה, סיעוד הקשיש על ידי הלבשה, רחיצה, טיפול רפואי אם יש צורך ועוד.
 
יתרונות הטיפול הסיעודי 

כפי שהזכרנו, בית אבות סיעודי עדיף על טיפול בבית, יש לבחון את העניין לעומק טרם קבלת ההחלטות. קבלת ייעוץ בעניין מאנשי מקצוע היא חשובה ויכולה לסייע לכם רבות. "מרכז אורים" נותן הכוונה למשפחות ללא תשלום.
להלן מספר יתרונות שיעזרו לכם לקבל קצת רקע טרם קבלת הייעוץ. ישנם מספר יתרונות לדיור בבית אבות סיעודי שקשה מאוד להתעלם מהם.
הדיור הוא בהנחה של 15% דרך המרכז
כל הניירת והבירוקרטיה אינם חלים על המשפחה
המרכז מספק את הייעוץ הטוב שניתן ללקוחותיו, חוסך מהם את התהליך המייגע ולעתים אף מבלבל.
 במצב בריאותי קשה, בית אבות סיעודי מכשיר צוות המטפל בקשישים ברמה הגבוהה שיש 
הפחתת העומס מהמשפחה שבה יש אנשים נוספים הזקוקים לתשומת . על כן בית אבות סיעודי היא בחירה מצוינת לקבל את הקשיש/ה.
 דיור מוגן סיעודי   להגדרה של קשיש סיעודי  בית אבות הרצליה  לרשימת בתי אבות סיעודיים

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים