בתי אבות סיעודיים במרכז - התאמה מרבית ומיטבית בין רצוי למצוי

אם הגעתם לכאן, כנראה שגם אתם טרודים בימים אלו בחיפוש אחר בתי אבות סיעודיים במרכז.
לא קל להשלים עם אי הנעימות הכרוכה בשינוי מקום מגורים בטח לא כשמדובר בהעתקת מקום מגוריו של הורה קשיש מביתו אל בית אבות לכן חשוב שהשינוי, מחויב המציאות, ייעשה בתבונה, בזהירות וברגישות מרבית מצד אחד, ושיתאים בדיוק לצרכים ולרצונות של משפחתכם- מצד שני. 

האם ניתן למצוא בית אבות סיעודי במרכז שיענה על הדרישות? בניגוד לחששות ולספקות, אתם עשויים לגלות כי הטוב האפשרי הוא הטוב ביותר ומבין כל בתי האבות הסיעודיים במרכז, ימצא האחד שיתאים בדיוק להורה שלכם בפרט ולמשפחתכם בכלל. 

 חברה הפועלת בשילוב ידע מקצועי, רגישות ויחס אישי אנושי וקשוב, מסייעת למציאת פתרון דיור מיטבי עבור קשישים תוך מאמץ מתמיד להבטיח את שהייתם במקום בו יקבלו  מענה לצרכיהם ואת רמת השירותים הגבוהה ביותר שיאפשר להם לשמור על ההרגלים אליו הורגו בביתם מזה עשרות שנים. 

בתי אבות סיעודיים במרכז - כבוד האדם וחירותו
במרכז "אורים" צוות מקצועי מאמין ומחויב הדוגל במתן תנאים מיטביים לקשיש הסיעודי במקום שבו תובטח ותישמר במלואה ובקפידה, חירותו -חרף המגבלות קל וחומר כבודו האנושי. באמצעות צוות מומחים תוכלו לברור באופן מעמיק ויסודי בין חלופות שונות את המסגרת הטובה והמתאימה ביותר עבור הקשיש או הקשישה.
האפשרויות רבות: דיור מוגן סיעודי, בית אבות סיעודי מורכב, בית אבות לתשושי נפש, בית סיעודי רגיל ועוד. צוות המרכז ילווה אתכם בתהליך הבחירה, ינחה, יציע וימליץ ואתם תבחרו. גם לאחר ההשמה בבית המועדף יימשך תהליך הליווי והמעקב עד להתאקלמות המלאה בבית שייבחר.

על מנת להבטיח הלימה מיטבית בין מצבם של הקשישים לפתרון המתאים להם, נערך אבחון מצבם התפקודי והקוגניטיבי במקום שיוחלט עליו. בהינתן מצבו האובייקטיבי של המועמד לעבור לבית אבות משוקללים פרמטרים שונים בהם: המיקום הגיאוגרפי, הצוות, המענה הטיפולי, היכולת הכלכלית וכמובן, כל עוד הקשיש צלול- התחשבות ברצונו.

צוות אורים מלווה ומסייע לבני המשפחה למצות את זכויות הקשיש במוסדות השונים,
לרבות מימוש זכויותיו מול מקורות אשר רבים מאתנו כלל לא יודעים ולא מודעים לקיומם וקבלת סיוע מהם.
מגוון בתי אבות סיעודיים במרכז מאפשר בחירה טובה ומדויקת שתיתן מענה טוב ביותר לקשיש המיועד לשהות בבית אבות.

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים