בתי אבות במרכז לקשישים מאושרים

בתי אבות במרכז, נפתחים כפטריות אחרי הגשם ולא בכדי. כדרך הטבע, מגיע אדם לגיל הזקנה בו הוא מאבד לעיתים את יכולותיו המוטוריות ומחלות שונות ומגוונות, מובילות להתמודדות לא פשוטה. גם המוות שסובב את המבוגרים, משאיר אותם בבדידות נוראית, בין אם אלו הם החברים שהולכים ונעלמים ואף בני הזוג. על מנת שכל אדם יזדקן באיכות מבלי לחוש חוסר אונים, יש לשלב אותו בבתי אבות בהתאם למצבו, לגילו ולמקום מגוריו.

אין ספק כי המעבר אל בית אבות עלול לגרום לקשיש לטראומה, אך אם הבחירה מתבצעת בקפידה, הרי שהחוויה תהפוך לנעימה ואף מומלצת. קשישים רבים אשר עשו צעד זה בחוכמה ומקצועיות, שאלו עצמם מדוע לא עשו זאת לפני שנים.

בתי אבות במרכז הארץ
בתי אבות רבים הוקמו בשנים האחרונות וענף זה הפך לפופולארי עד מאוד. לא כל בית אבות מתאים לכל קשיש וכאמור עליכם לבחור לעצמכם או להוריכם את בית האבות הטוב ביותר, בהתאם לדרישותיהם ולצרכיהם.

בכדי להפוך את המעבר לנוח וקל, עליכם למצוא בתי אבות במרכז, בקרבה למקום המגורים של הקשיש, כך שלא יווצר ניתוק משגרת החיים לה התרגל, עוד חשוב לבחון את הצוות המקצועי, לוודא כי השרותים והארוחות מותאמים לצרכי הקשיש וכי החברה מותאמת לרמתו ולסגנון חייו. אין ספק כי הבחירה היא מורכבת ועל כן חשוב להיעזר בבעלי מקצוע מובילים בתחום, אשר יאפשרו לכם לבחור עבור יקיריכם את המקום האידיאלי,מקום בו יקריכם ירגיש בבית כבר בדקות הראשונות.

חברים, ארוחות ואטרקציות
על מנת שהזקנה לא תעבור בחוסר מעש, בתי אבות תל אביב משלבים בהם אטרקציות רבות ומגוונות, כדי שכל יום יעבור בנחת. האטרקציות יכולות להתקיים בתוך בית האבות, אך הן יכולות להיות גם מחוצה לו, בהתאם למצב הקשיש. על פי רוב קשישים לא חייבים להיות סיעודיים כדי להשתלב בבית אבות ועל כן דואגים לקיים אטרקציות רבות ככל האפשר גם מחוץ לבית האבות בין אם אלו הם טיולים, יציאה לסרטים, הצגות ועוד. פנו אל אורים והתאימו להוריכם או לעצמכם את בית האבות הראוי לו ולמצבו.


לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים