דיור מוגן לקשישים - אתכם לאורך כל הדרך

אנשים מבוגרים מאוד, קשישים, עשויים להיזקק לפתרון דיור חלופי, כאשר מסיבות שונות הם אינם יכולים או אינם רוצים עוד להישאר בביתם, קל וחומר מי מהם שהינם אלמנים ואלמנות והבדידות הקשה מעיקה ומייסרת. לרשותכם ולשירותכם חברה המסייעת באיתור דיור מוגן לקשישים.
היות שתהליך בחירת מיקום הדיור החלופי מורכב ומחייב מעורבות מקצועית של מומחים, עדיף להפקידו בידי אנשי מקצוע.

חשוב שהקשיש ירגיש כי המעבר שלו לדיור מוגן אינו סוף הדרך עבורו אלא התחנה היותר מתאימה לו בשלב זה של חייו. האם זה קל לגרום לו לחוש זאת? ודאי שלא...

איתור מיקום הוא תהליך מורכב, מאחר שמעורבים בו היבטים רבים-אנושיים, טכניים, גיאוגרפיים, כלכליים ועוד. אין סיבה שתיוותרו לבדכם בתהליך החיפוש והאיתור, אשר בהעדר יד מכוונת ותומכת עלול להיות מפרך ומייגע ועקר מתוצאות, סיזיפי.

אנשי מקצוע קשובים ומקצועיים יסייעו לכם בכל השלבים הכרוכים באיתור דיור מוגן לקשישים, לרבות מתן מידע וייעוץ חשובים ביותר אודות זכויות הקשיש ומשפחתו. הצוות יסייע לכם בקשר עם הגופים והמוסדות השונים, ילווה אתכם ויעקוב אחרי אופן השתלבות הקשיש במסגרת הדיור המוגן המיועד לו או לה.
 
דיור מוגן לקשישים - עין פקוחה, אוזן קשובה, יד מוּשטת
המרכיב החשוב והמהותי הינו הצורך להתאים בין צרכי הקשיש לבין המקום שבו הוא אמור לשהות את שארית חייו. חשוב שתימצא עבורו מסגרת שבה יוכל להמשיך לתפקד, ככל שיוכל, בעצמאות מרבית ובו בזמן יהיו נגישים וזמינים עבורו כל העת שירותים חיוניים בכלל ושירותים רפואיים בפרט.
הליווי של אנשי מקצוע עשוי לסייע למשפחה לאתר נקודות תורפה בתהליך החיפוש וגם בשלבי הקליטה הראשוניים. עין פקוחה, אוזן קשבת ויד תומכת מעניקים למשפחות אשר מטבע הדברים עומדים בפעם הראשונה מול אתגר קיומי מורכב וטעון את התחושה שהם כה זקוקים לה - להרגיש ולדעת שהם אינם בודדים במערכה.

דיור מוגן לקשישים מהווה חלופת דיור מומלצת במקרים רבים. לא אחת נדרשת פעולת שכנוע של הקשיש כי מעבר לדיור מוגן לא זה בלבד שלא יפגום באיכות חייו אלא ישפר אותה באופן משמעותי. גם בתחום זה עומד לרשותכם ולשירותכם צוות מקצועי ומנוסה, אשר ודאי עשוי לסייע לכם בקשרכם עם הקשיש.

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים