חיפשתם דיור מוגן תל אביב?

המקום לשינוי קל בתל אביב
כשקשיש מגיע לשלב בחייו בו הוא נזקק לטיפול סיעודי, הטראומה היא גדולה. הקשיש עובר מהפך קשה בחייו ברגע שמאבד את היכולות התפקודיות שלו, והופך להיות תלוי באופן מוחלט או כמעט מוחלט באחרים. אחד הדברים שהופך את האתגר לקל יותר הוא דיור מוגן תל אביב עם מחלקה סיעודית. היתרון הקיים בדיור מוגן הוא היחס האישי והחם שמקבל הקשיש בעת שהייתו במוסד. כך, הטראומה לא מתגברת על ידי מעבר למקום מנוכר, בו הקשיש במקרים רבים מוזנח.
 
עוטפים בחום ואהבה
למרות גילם המתקדם וניסיון החיים הרב שצברו, גם קשישים עוברים תהפוכות נפשיות ומצוקות רגשיות. לרוב זה קורה בבת אחת, בעקבות שבץ או אירוע דומה, שבמהלכו מאבד הקשיש את יכולותיו התפקודיות. אם הוא ניהל אורח חיים מלא באופן עצמאי לפני האירוע, המהפך שהתחולל בחייו מותיר אותו מתוסכל, ממורמר וחסר אונים מול המצב החדש.
 
תמיכת המשפחה היא הדבר החשוב ביותר שהקשיש יכול לקבל, ובזכותה הטראומה תהיה קלה יותר. אך מכורח המציאות בני המשפחה אינם יכולים ללוות את הקשיש במשך כל שעות היממה, ולעתים אף לא בכל ימות השבוע. קשישים הגרים במרכז יזדקקו לשירות דיור מוגן תל אביב לדוגמה בה קיימת בסביבה עוטפת ותומכת שתשלים את מקומם של בני המשפחה בעת היעדרותם.
 
דיור מוגן בתל אביב במתכונת סיעודית 5 כוכבים
דיור מוגן סיעודי הוא למעשה בית אבות ברמה של 5 כוכבים. הקשיש, בהתאם ליכולות תפקודו, זוכה למסגרות חברתיות עשירות, יחס טיפולי ורפואי חם, אוהב ותומך, ובעיקר אישי. בשונה מבתי אבות רגילים, שלצערנו לא כולם מצטיינים ביחסם לדייריהם, בדיור המוגן מועסקים צוותים מקצועיים ואוהבי אדם, המעניקים יחס מן השורה הראשונה לכל דייר במוסד.
 
מה כוללת השהות בדיור המוגן?
במסגרת השהות בדיור המוגן מקבל הדייר סיוע בצרכים שונים בהם הוא אינו מסוגל לתפקד באופן עצמאי, כגון: האכלה, החלפת חיתולים, הלבשה ורחצה. בנוסף, קיים הטיפול השוטף אשר אינו תלוי במידת תפקודו של הקשיש, והוא כולל שמירה על ניקיון החדר ותחזוקתו השוטפת, נתינת שירותים רפואיים, טיפוליים ותרופתיים לכל קשיש, תוך זמינות של רופא 24 שעות ביממה, והענקת פעילויות ספורטיביות וחברתיות שונות.
"מרכז אורים" מתמחה במציאת פתרונות דיור מוגן תל אביב וטיפול לקשישים ומזמין אתכם לקבל ייעוץ ללא עלות, והתאמת מסגרת מתאימה לבן המשפחה הזקוק לה. במרכז מכירים לעומק את המוסדות השונים של דיור מוגן סיעודי, ויסייעו לכם למצוא את המקום הטוב ביותר.

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים