חמימות ופרטיות לקשיש בעזרת בית אבות בפתח תקווה

בית אבות נועד לאנשים בגיל הזהב, אנשי בגיל השלישי, אנשים קשישים המגיעים לשלב בו צריכים עזרה סיעודית, עזרה בהתמודדות עם המצב, עזרה בתפקודים שונים שאינם יכולים לעשותם לבד ואפילו כאלה שצריכים את החברה ואת השמחה מחדש. בית אבות בפתח תקווה יכול לספק את כל אלו ברמת איכות חיים גבוהה.
 
השירות המוגש במקום
כשקשיש מועבר מביתו למרכז בית אבות, המצב אינו מסביר פנים גם לקשיש עצמו וגם למשפחה ולקרובים אליו. ההתמודדות לבד, אי התפקוד, ההזדקקות למטפל צמוד, לפעמים יכולה להיות קשה לקשיש.
 
אך בעזרת בית אבות בפתח תקווה, השירות החם והאוהב המוגש שם, אווירת המשפחתיות, הטיפול הצמוד והמותאם לכל אחד ובעיקר החדרים הפרטיים לכל אחד ברמה גבוהה מאוד של היגיינה ויופי ממש כמו במלון בוטיק, ההתמודדות הופכת לפשוטה יותר. עם המטפלים במקום יש את האפשרות לטיפול צמוד, מענה רפואי לכל בעיה ומחלקות סיעודיות לצורך בטיפול צמוד יותר.
 
היתרונות של בית אבות בפתח תקווה
בגלל החדרים הפרטיים המוצעים ליחידים או לזוג, בגלל השמירה על אווירה משפחתית, חמה, ביתית ועדיין ברמה גבוהה, הדיירים ירגישו מאושרים יותר.

יכולים להיות מצבים בהם הקשיש מתנגד להעברתו לבית אבות בגלל הגאווה והרצון לשמור על יכולת עצמאית בהתנהלות היום יום. בית האבות הנמצא בפתח תקווה נותן טיפול צמוד לכל אחד שמותאם בדיוק בשבילו ומספק לו פרטיות חמימות בעזרת אווירה משפחתית וקרובה, וטיפול צמוד, כך שהקשיש שיכול לדעת שהוא אף פעם לא יהיה לבד.
 

בית אבות נווה שלו פתח תקווה
 
בית אבות "נוה שלו" הוא בית אבות שמיועד לאנשים שמחפשים למלא את יומם בריחות נעימים של גינה מזמינה ומחדרים ביתיים אשר עוצבו בטוב טעם. המקום משרה אווירה משפחתית עבור כל דייריו וזאת בזכות לא רק העיצוב אלא גם בזכות היחס האדיב והמקצועי של צוות הרופאים וצוות העובדים במקום.
 
בתוספת לחדרים הקיימים, ישנה גם מחלקה סיעודית אשר מתאימה את עצמה גם עבור דיירים אשר זקוקים להשגחה רפואית – סיעודית צמודה, וזאת באמצעות מערכת מתקדמת של לחצני מצוקה אשר נמצאים בחדרים ועומדים לרשות הדיירים.
בית האבות נווה שלו בפתח תקווה משמש עבור רבים מדיריו כבית לכל דבר, הדיירים יכולים כמובן לארח את משפחותיהם ולא להרגיש חסך משפחתי מכך שהם שוהים בבית האבות. הדיירים בבית האבות נווה שלו נהנים משירות מקצועי אשר עומד לרשותם בכל עת, החל מאם ואב בית, תזונאית, מדריכת תעסוקה וכמובן גם צוות רפואי אשר כולל בתוכו ביקור רופא בכל יום ומטפלות מקצועיות אשר ישמחו להעניק לכם טיפול מסור ואוהב.

בית אבות גיל עוז בפתח תקווה

השירות המוגש בבית אבות גיל עוז  הנמצא בפתח תקווה ניתן לאנשים קשישים בעלי מוגבליות פיזיות ומוגבלויות נפשיות שונות. בעזרתם של מומחי גריאטריים ופסיכוגריאטריים, הם נותנים לדיירים את הטיפול המקיף, הנכון והמותאם לכל איש. לכל דייר יש את האפשרות לחדר משלו ובכך שומר על הפרטיות, הנוחות, ההיגיינה והרגשת שייכות לבית הפרטי. 

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים