למה לחפש לבד כשהשירות ניתן ללא תשלום?

התאמת פתרונות דיור מוגן לקשישים, התאמת פתרונות מיידים או התערבות ממושכת רב מקצועית במציאת מסגרת מתאימה.

 - הצעות של בתי אבות /דיורים מוגנים המומלצים על ידי צוות מומחי "אורים".
 - השוואת מחירים בתי אבות/דיורים מוגנים המובילים בארץ.
 - הערכת זכאות כלכלית לקבלת זכויות להשתתפות מימון ממשלתי קוד משרד הבריאות/הועדה/קופת חולים ועוד.
 - הנחה עד 15% בכניסה לבתי אבות המומלצים בטרום קוד משרד הבריאות/באופן פרטי.
 - יעוץ וליווי של עובדות סוציאליות בהתמודדות עם לחץ השחרור מאשפוז בבתי חולים.
 - הנחיה מקצועית ושירותי נוטריון/עו"ד לצורך מינוי אפוטרופוס גוף/רכוש עבור יקירכם.
 - סיורים משותפים בבתי אבות /דיורים מוגנים.

על מרכז אורים והאופן בו הוא מסייע לקשישים ולבני משפחתם

מרכז אורים הוקם במטרה לסייע ולמצוא פתרונות יעילים לבני הגיל השלישי שפעמים רבות מגיעים למצב בו אינם יכולים לבצע פעולות שגרתיות באופן עצמאי בשל בעיות רפואיות שונות ובשל התהליך הטבעי של ההזדקנות ושהשלכותיה.

במצבים אלו מתקשות משפחות רבות לספק תמיכה מלאה לאהוביהם והן מחפשות עבורם מסגרת מתאימה שתענה על כל הצרכים שלהם – בין אם מדובר על הצרכים הפיזיים ובין אם מדובר על הצרכים הנפשיים. כמובן שהמסגרת צריכה להתאים לקשיש ולבני המשפחה גם מבחינת התקציב, המיקום, מועד הכניסה למסגרת, התעסוקה האפשרית במקום (פעילויות בשעות הפנאי) ושירותים נוספים.

 אנו באורים דואגים לבצע את ההתאמה הטובה ביותר כאשר כל בתי האבות ומוסדות הדיור המוגן עמם אנו עובדים נבחרו בקפדנות.
הוותק והניסיון שצברנו במשך 27 שנות פעילותינו וצוות המומחים שעובדים אצלנו בשיתוף פעולה שכולל בין היתר: עובדות סוציאליות, בעלי מקצוע מתחום הביטוח, פיזיותרפיסטים, דיאטניות, רופאים, רופאים פסיכוגריאטרים ואחיות מאפשרים לנו למצוא את בתי האבות והדיור המוגן המתאימים ביותר ולעזור לקשיש ולכל בני משפחתו להיות רגועים ושקטים.

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ בחינם 072-395-3968


על שלבי התהליך והייעוץ המקצועי שאנו מספקים לקשישים ולבני משפחתם

להלן השירותים שאורים מספקת:

* השפות בהן ניתן הייעוץ - תהליך הייעוץ מתבצע עם הקשיש ובני משפחתו וניתן בשלוש שפות: עברית, אנגלית ורוסית.

* בירור מצבו של הקשיש - בתחילת הייעוץ אנו מבררים מהו מצב בריאותו ומהו מצבו הנפשי של הקשיש. הקשיש יכול להיות: עצמאי, תשוש, תשוש נפש או סיעודי.

* צרכים ורצונות – אנו מבררים באיזו מוסד הקשיש שואף להימצא – כלומר מהם הצרכים שלו ומהם הרצונות של בני משפחתו (האם הקשיש זקוק לתרופות, בחירת מיקום שקרוב לבית המשפחה, האם הקשיש מעוניין להתגורר בחדר פרטי או עם שותף, האם הוא מעוניין להימצא במקום שמציע פעילויות חברתיות שונות וצרכים נוספים).

* השוואות בין מוסדות - אנו עורכים השוואות בין המוסדות השונים כדי לדעת בדיוק מהם השירותים שכל מוסד מספק.

* השוואת מחירים בתי אבות אנו עורכים השוואה בין מחירי המוסדות במטרה למצוא מוסדות שגובים מחירים שהקשיש ומשפחתו יכולים לשלם. 
* הסבר על המוסדות האפשריים - אנו מסבירים לקשיש ולבני המשפחה על המוסדות המתאימים האפשריים. לפעמים יש למצוא פתרונות זמניים ורק לאחר מכן פתרונות קבועים. אנו מלווים את הקשיש ובני המשפחה עד למציאת פתרון קבוע.


* סיורים - כדי לבצע בחירה נכונה אנו לוקחים את הקשיש ואת בני משפחתו לסיורים במוסדות השונים, מכירים להם את בעלי המקצוע ומטיילים במקום כדי לאפשר להם להתרשם ממנו.


* ליווי -  אנו מלווים את הקשיש ובני המשפחה לכל אורך תהליך הבחירה במוסד. בהמשך אנו מספקים תמיכה בתהליך הקליטה שיכול להיות קשה מאוד מבחינה נפשית שכן בשלב זה הופכים התכנונים למציאות. הייעוץ והליווי ניתנים גם במקרים בהם הקשיש נאלץ להתמודד עם שחרור מאשפוז ועם הקשיים שמתלווים לשלב זה.

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ בחינם 072-395-3968


*מימוש זכויות - כדי לאפשר לקשיש ולמשפחתו למצות את כל הזכויות שמגיעות להם אנו מספקים הסברים מלאים שכוללים גם את אופן מימוש הזכויות. כמו כן,  אנו פונים לרשויות השונות (ביניהן: משרד הבריאות, קופת החולים, משרד הרווחה והביטוח הלאומי) ועוזרים בקבלות הנחות. נוסף על כך, אנו בוחנים האם ישנה זכאות כלכלית להשתתפות בקוד הבריאות ומעניקים הנחה של עד 15% בכניסה למוסד באופן פרטי או במסגרת של טרום קוד משרד הבריאות.

*שירותים משפטיים - אנו מספקים שירותי עורך דין או נוטריון במקרים בהם יש למנות אפוטרופוס לגוף או לרכוש.

* ייעוץ ללא תשלום - הייעוץ והשירות  ניתן לכל אורך הדרך ללא תשלום.


אורים – דואגים לקשיש ולבני המשפחה

השירות האיכותי, המקיף והממוקד שלנו מסייע לקשישים רבים, ביניהם: קשישים עצמאיים, תשושים, תשושי נפש וסיעודיים ומבטיח ביטחון מלא לקשיש ולבני המשפחה.
 היחס האישי שלנו, השמירה על הדיסקרטיות, האמינות והזמינות יהפכו את התהליך המורכב מכל כך הרבה בחינות להרבה יותר קל עבור כולם.

שירותינו ניתנים בשפות : 
русский
English
עברית 
פנו עוד היום למרכז "אורים" ותתחילו לחסוך מהרגע הראשון.
שירותינו ניתנים עבורכם ללא תשלום !
לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים