ייעוץ לבתי אבות- 5 סיבות להיעזר בשירות מקצועי

ייעוץ לבתי אבות במרכז הוא לא כורח המציאות אבל הוא בהחלט תולדה שלה. אין ספק שאפשר להתחיל בחיפושים גם לבד (בלי ייעוץ) ואפילו מיד. השאלה היא רק איך ומתי מסיימים. 5 סיבות להיעזר בשירות מקצועי של ייעוץ לבתי אבות על ידי עובדים סוציאליים בלי לחשוב פעמיים.  

חסכון בזמן- ואם כבר שמים דברים על השולחן, אז האמת היא? חסכון של המון זמן! יש עשרות בתי אבות במרכז. לכל בית אבות יש את המחלקות שלו, התנאים שלו והמחירים שלו. תקישו בגוגל 'בתי אבות במרכז' וגוגל יציף אתכם במידע. האתגר שלכם יהיה איך לא לטבוע בתוכו. ייעוץ לבתי אבות על ידי חברת אורים, מהוותיקות בתחום בישראל ומהמנוסות שבהן, תחסוך לכם זמן יקר בקריאה של אינסוף טקסטים, לימוד מונחים זרים, טלפונים מיותרים, ביקורי סרק לא ענייניים וחיפושים על גבי חיפושים.         

חסכון בכסף- זמן שווה כסף. הטלפון הראשון- החיבור לאיש הקשר המתאים ("הוא לא נמצא היום"), הטלפון השני - "לא זה לא המקום המתאים" עוד חיפושים, עוד בדיקות ועוד טלפונים- "לא אין לנו מקום פנוי". וגם בטלפון ה-50 להסביר, שוב, מה בעצם אתם מחפשים,  מה מצב ההורה או ההורים ומה התקציב שלכם. מתי שהוא, אנחנו מבטיחים לכם, תפסיקו לספור כמה שעות / ימים / שבועות/ חודשים ירדו לאבדון ותתחילו להיות אבדי עצות המשוועים שמישהו יפטור אתכם מהסיוט הזה. העניין הוא שממש לא חייבים להגיע לרגע הזה. כבר עכשיו אתם יכולים להתקשר 03-5613050 ונוציא את העז שנפלה עליכם. 

ידע קיים- בעוד שאתם מתחילים ללמוד את הנושא של בתי אבות, להכיר מושגים ולהבין מי נגד מי או מי בעד מי, ייעוץ לבתי אבות שנעשה עם צוות מומחים עם המון ידע בנושא יכול בזמן קצר מאוד להנגיש לכם אותו. בפגישה אחת אתנו תחשפו לידע ולנתונים שהייתם צריכים ללקט בהרבה חיפושים וטלפונים. ועוד משהו לגבי נתונים. כל בית אבות ידרוש מכם דוח תפקוד וסיכום רפואי. אנחנו נסביר לכם למי לפנות ואיך להמציא אותם. זה פשוט למדי והרבה יותר פשוט כשאתם מכינים את המסמכים מבעוד מועד.   

ניסיון של שנים- אצלכם זו כנראה הפעם הראשונה או אולי השנייה שאתם עושים תהליך של בחירת בית אבות רלוונטי, אורים קיימת כבר 25 שנה שבמהלכה 40 אלף משפחות מצאו בית להוריהם!. 40 אלף. אנחנו משאירים לכם לעשות את החשבון לגבי הניסיון. 

ייעוץ לבתי אבות הוא לגמרי חינם- אם וויתרתם על הזמן שלכם, על הכסף שלכם ועל השימוש בידע שמישהו אחר כבר צבר עבורכם זה כנראה בגלל שאתם חושבים לעצמכם, ובצדק, טוב עם כל החיסכון, והניסיון והיתרון – זה יעלה הון. אז זהו –שלא! לא על קו הזינוק ולא בנקודת הסיום ולא בשום תחנה בדרך –אתם לא משלמים שקל. השיטה פשוטה, אנחנו מקבלים עמלה מבית האבות אתו בחרתם להתקשר (רק אם בחרתם להתקשר). העמלה הזו אגב היא לא על חשבונכם. לבתי אבות משתלם מאוד לשלם לנו עמלה ולקבל לקוח מרוצה מאשר לא לשלם עמלה ולקבל לקוח לא מרוצה.

בכל מקרה אנחנו מבטיחים לכם, שגם אם תחליטו על פתרון אחר מאשר בית אבות, מהשירות שתקבלו מאתנו- תהיו מרוצים. 

לייעוץ והכוונה על ידי עובדות סוציאליות השאירו פרטים